Podporte Zuzku a Gabiku, naše speváčky

16. března 2013 v 11:19 | pani S. |  Múza
Milí naši študenti,
našim dievčatám Zuzke Struhárovej a Gabike Kováčikovej sa podarila úžasná vec, dostali sa medzi finalistov prestížnej českej a vlastne medzinárodnej súťaže Talent 2013 v Havířove, v partnerskom meste Turč. Teplíc. Podporte naše dievky, ktoré budú na tomto festivale populárnej piesne (bol založený v 70.rokoch 20.st.) spievať čisto slovenské moderné piesne, aj za gitarového doprovodu ďalšej našej žiačky Sašky Dobrovodskej. Dajte im svoj hlas v internetovom hlasovaní, príp. ak budete mať možnosť, podporte ich priamo v sále.
MĚSTSKÉ KULTURNÍ STŘEDISKO HAVÍŘOV

VÁS SRDEČNĚ ZVE

na GALAKONCERT TALENT 2013
soutěž amatérů zpěváků populární hudby
Ve čtyřech věkových kategoriích se představí finalisté
ze dvou předcházejících soutěžních kol a budou bojovat
za účasti odborné poroty o hlavní cenu soutěže TALENT 2013.
Za profesionály v porotě také zasedne Martin Chodúr, který, ač je vítězem Československé Superstar 2009, tvrdí, že vyhrát není alfou a omegou úspěchu, nemá-li pak zpěvák možnost se realizovat. Také proto přišel s nápadem jednoho z talentů osobně podpořit na jeho pěvecké cestě a poskytnout mu profesionální zázemí.
Přijďte podpořit všechny soutěžící finalisty i vy !

GALAKONCERT se koná 19. dubna 2013 v 8,30 a 11,15 hodin
v Kulturním domě Petra Bezruče v Havířově. Vstupné: 20,-Kč

V letošním ročníku soutěže jsme opět připravili pro všechny příznivce Talentu a především samotné soutěžící ještě jedno ocenění - "Internetovou cenu sympatie Talent 2013". Finalisté, které porota vybrala v druhém výběrovém kole soutěže, budou bojovat právě o tuto cenu! Tato soutěž bude probíhat od 25.3. do 18.4.2013 na stránkách MKS Havířov - www.mkshavirov.cz Každý, kdo si tyto stránky otevře, může si jednotlivé soutěžící prohlédnout, poslechnout a jedním kliknutím myši dát svůj hlas svému favoritovi. Soutěžící s největším počtem hlasů obdrží cenu na slavnostním koncertu Galakoncert Talent 2013 - 19.4.2013.

Pozn.: Koncerty v 8.30 hodin i v 11.15 hodin jsou naprosto totožné, jediným rozdílem je, že na koncertu v 11.15 hodin budou zveřejněny konečné výsledky soutěže a slavnostně předány ceny vítězům!!!
Těšíme se na vás!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 prodej-odevu prodej-odevu | Web | 16. března 2013 v 11:34 | Reagovat

Ahoj.. já vím zase reklama! :/ ale tentokrát se to netýče blogu, ale pomáhám přítelovi shánět hlasy pro jeho pejska a hraje se o peníze a moc by nám to pomohlo kdyby si hlasovala pro Timi http://hobby.blesk.cz/soutez/nejpes/2013/profil/2833/timi/ stačí jenom 5x opsat ten kód a už od tebe máme 5 bodu který by nám hodně pomohli tak prosím dej hlas :))

2 Ľubomíra Kuková Ľubomíra Kuková | 16. března 2013 v 13:13 | Reagovat

Gabi spieva prekrásne :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama